Otsing - uudised


Montreali ülikooli bioloogiadoktori Anja Geitmanni uurimus juhib nimelt tähelepanu tõenditele, mis näitavad, et madalas gravitatsioonis on rakkude omavaheline suhtlus häiritud ning rakud ise kasvavad tavapärasest aeglasemalt.
Kartuseks on põhjust, sest kui mõni kosmonaut peaks kosmoses rasestuma, võivad tagajärjed nii ema kui ka lapse tervisele olla väga rängad.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Teadus

Taani maksuamet nõuab USA korporatsioonilt Microsoft 5,8 miljardi krooni (778 miljoni euro) suuruse maksuvõla tasumist, teatas Taani telekanal DR.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Venemaa Kaug-Ida linnas Blagoveštšenksis jäi kohtunik istungi ajal magama ning veetis aega ka oma mobiiltelefoniga. Need tegevused ei takistanud tal siiski süüdistatavale viieaastast vanglakaristust määrata.
Pikemalt loe sealt: http://uudised.err.ee/index.php?06271213
Hääli : 3 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Microsofti Windows´i osakonna juht Steven Sinofsky lahkus päevapealt ametist.
Tema lahkumine tuleb kõigest mõni nädal pärast seda, kui Microsoft tõi turule oma uue operatsioonisüsteemi Windows 8, millele on ettevõte suured ootused pannud.
Hääli : 3 Väärt lugu Kategooria : Videod

Venemaa president Vladimir Putin osales eile haruldase kureliigi päästmise eksperimendis ning lendles selleks deltaplaaniga vangis kasvanud linnuparve eesotsas.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Uudised

"Wikileaksi poolt on saabunud järjekordne paljastus. Nimelt on ameeriklased on oma linnadesse paigaldanud "Trapwire" nime kandva süsteemi, mis on olemuselt suur näotuvastusvõimekust omav valvekaameratevõrgustik, mille haldamine toimub keskandmebaasist.
Süsteemist lähemalt: http://www.businessinsider.com/trapwire-everything-you-need-to-know-2012-8
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Eesti meeste oodatav eluiga oli 2010. aastal 70,6 aastat ja naistel 80,5 aastat. Eesti meestest lühema elueaga on Läti, Leedu ja Bulgaaria mehed. Eesti naistest lühema elueaga on kuue ELi riigi naised.

Euroopa riikide meestest elavad kõige kauem Šveitsi mehed (80,3 aastat). Kõrgeim oli naiste eluiga 2010. aastal Prantsusmaal ja Hispaanias - 85,3 aastat.

ERR asjast:
http://uudised.err.ee/index.php?06177390
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Uudised

USA kongressi esindajatekoda võttis vastu küberjulgeoleku seaduseelnõu, millele aga president Barack Obama ähvardab veto panna. Küberluure jagamise ja kaitse seadus (CISPA) annaks valitsusele loa uurida inimeste isiklikke andmeid, kui kahtlustatakse küberrünnaku ohtu.Valge Maja tegi kolmapäeval avalduse, milles öeldi, et Obama vetostab seaduse, kui see tema kirjutuslauale jõuab, vahendab BBC News.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Keskkonnainspektsioon tuletab meelde: seoses kudeajaga on meie veekogudel haugipüük keelatud. Kudeva kala püüdmine on looduse suhtes kuritahtlik ja toob kaasa karmi karistuse.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Ajaleht Meie Maa kirjutab, et harrastuskaluritele maksab sellest aastast nakkevõrguga püügi õigus üheks kuuks 13 eurot mulluse 6,39 euro asemel, mis teeb hinnatõusuks 103,4 protsenti.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Otsing

Teated

not