Otsing - veeb


Nüüd saab virtuaalselt Eesti maa sees tuhnida. Vaatamiseks veebilehitsejale vaja ühte väikest pluginat (kiire ilma restardita install).
Alla laetud eraldi programmina toimib kõige paremini.
Hääli : 3 Väärt lugu Kategooria : Teadus

Oluline kasutajalepingutest väljatoodud ja värvitud ning koguteenusele antud üldhinnang.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Uus-Meremaa kohus leidis, et failijagamisveebilehe Megauploadi omaniku Kim Dotcomi kodu läbiotsimisorderid ei vastanud seadusele.
Hääli : 3 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Mäng: Cube Mayhem

Lisas ulmik 2810 päeva tagasi (http://www.webpark.ru)

Hääli : 6 Väärt lugu Kategooria : Mängud

Wein teatab, et otsus loobumaks ikoonidest on seotud julgeoleku kaalutlustega. Mõningad koduleheküljed ajavad kasutajaid segadusse kui eksponeerivad sel kohal turvalise ühenduse ikooni – tabalukku. Seda nähes arvab arvutikasutaja, et on loodud turvaline ühendus (https), mida tegelikkuses pole.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Mängud

http://goo.gl/ZZ3k4
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Marylandi osariigi kohtusaalis finaali jõudnud kohtuasi toob välja, et USA evib ülimuslikku õigust kõikide .com, .net ja .org domeeninimede kasutamisel. Kodumaa kaitseks astunud DHS ehk Homeland Security nõudmisel esitati registripidajale Verisign ettekirjutus domeenikirjete suunamiseks DHS hoiatuslehele. Seega pole vahet, kas asud vanas heas Euroopas või Aasias - USA kohtusüsteemile tehtud kaebus on ülimuslik ning selle alusel vaadeldakse ülejäänud maailmale jagatavaid domeene. Loodetavasti ei laiene sellisele tegevusele koostööabi ühise õigusruumi raames.
Kaevur meenutab igaks juhuks nooremale lugejaskonnale, kus asub enamus DNS juurserveritest.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Google koondab 1. märtsist ühte paika kokku kõikvõimalikud otsiandmed, mida neil on seni õnnestunud kasutajaskonnast oma teenuste ja saitide kaudu koguda. See tähendab, et teie guugeldamised, Plusis jagatud kraam ja YouTube'is vaadatud kassivideod hakkavad G-maja edaspidi ühiselt informeerima, milliseks netikasutajaks teid pidada.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Uudised

Taligoogle

Lisas ulmik 2959 päeva tagasi (https://www.google.com)

kae järgi.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Otsing

Teated

not