Mündid on hea investeering. Mündibaas on loodud neile kes end numismaatikavallas koduselt ei tunne. Asjaga end kiirelt kurssi viia aitab terminite teadmine mida oksjonitel ja muudel mündi esitlustel kasutatakse. Palju suuri fotosid ja skänne. Mündibaas on prioriteediks seadnud info kogumise ja jagamise Eestis edukaks investeeringuks kujunenud müntidest.
http://kaevur.com/mynt/
Hääli : 4 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Tallinna Ülikooli IT ala tudeng Arnis Paršovs on toksinud väikese mõra meie infotehnoloogilisse taristusse. Nimelt näitab ta oma magistritöös ära, et väga paljude teenuste puhul kasutatav panga kaudu autentimine on pehmelt öeldes hõredavõitu. Näiteks Swedbanki autentimise kaudu on võimalik sessiooni maha mängides saavutada ligipääs mitmetele teenustele, mille kasutaja sessiooni õnnestub salvestada. Näiteks teenuse parkimine.ee turva osutus veelgi nigelamaks ning vaid isikukoodi teades võis ligi saada suvalise isiku andmetele. Paršovsi magistritöö & klipp demonstratsiooniga. Lisada tuleks, et antud turvaprobleem ei puuduta ID kaarti.
Hääli : 3 Väärt lugu Kategooria : IT

Microsoftil uus logo

Lisas ulmik 2711 päeva tagasi (http://www.kahvel.ee)

Eelnevalt kasutati Microsofti logos vaid teksti, kuid nüüd võeti lisana kasutusele ka Windowsilt tuttav, akent kujutav element. Akna uus disain ei erine palju vanast ning on seal, et meenutada meile Microsofti peamist tuluallikat, Windows operatsioonisüsteemi. 25 aastat tagasi loodud logo on korraga muudetud vähesel määral ning ka see kord pole erandiks. Modern UI stiilis logo on endiselt kõigile äratuntav ka ilma tekstita.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : IT

Oluline kasutajalepingutest väljatoodud ja värvitud ning koguteenusele antud üldhinnang.
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Ameerika Ühendriikides Black Hati häkkerite konverentsil demonstreeriti lahendust, millega saab suhteliselt lihtsate vahenditega avada umbes 4-5 miljonit hotelliust, kus on kasutusel Onity uksekaardisüsteem.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Raudvara

Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Veeb

http://goo.gl/ZZ3k4
Hääli : 1 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Kanada tundub lõunanaabrist enamasti targem ja mõistlikum olevat, kuid vaadates hiljutisi arenguid sealse autorikaitse raames, ei tundu asi sugugi erinev olevat USA-st. Eelnõu nimega C-30 kirjeldab pealtkuulamise kulutusi, tõlgendusi selle jaoks paistab olevat lausa mitu. Valitsuse jaoks pole veel ühist seisukohta tekkinud, kuid kohaliku politseisüsteemi jaoks viitab see eelnõu aga faktile, et "avaliku ohutuse" maks ehk pealtkuulamissüsteemi toimimise rahaline pool tuleneb netikasutajaja enda taskust. Erinevad kodanikuühendused on juba teemal sõna võtnud ning kutsuvad üles olukorrale teisi lahendusi leidma.
Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : IT

Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Tarkvara

Hääli : 2 Väärt lugu Kategooria : Veeb

Otsing

Teated

not